Ne nedir :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Kız tavlamak

29 Kasım 2014 Bu içerik 1.263 kez okundu.

Bir Kadını Tavlamanın En İyi 23 YoluBir kızı tavlamak için girişilmiş eylemlerin bütünüdür. Bunun için öncelikle zeki kurnaz, çevik ve bir o kadar da süt dökmüş kedi olmalısınız. Sevimli olmayı gerektiren kimyasal tepkimelere kendinizi alıştırmalısınız. Bu yollar özellikle genç bekar erkeklerin rağbet edeceği, bir Brad Pitt olmayan erkeklerin işine yarayacak yollardır. Unutmayın; asıl başarı, yakışıklı olmakla kız tavlamak değildir. Asıl başarı, sempatik yada karizmatik bir erkeğin kız tavlamasıdır.

Tabi öncelikle bazı şeyler için cesaretli olmanız gerekmektedir.

1. Tanışın


İlk adım budur tabi. Unutmayın; Ya kadının kafasında hiç olmayan bir erkek tipi olmalısınız ya da kadının tam kafasındaki tip olmalısınız. Kafasında olmayan tip; ilgi çekici erkek modelidir.

2. Net Konuşun ve Kararlı Olun.Konuşmalarınız, vucut diliniz her yönünüz ile samimi ve net olun. Mışlı, muşlu konuşmayın, net bir şekilde konuşun. patronun siz olduğunu gösterin biraz. Masadan kalkma zamanına siz karar verin, siparişi siz verin, kızı takip etmeyin, arkasından bir yere giderken önden yürüyün. Aktif olun biraz. Karar veren ve uygulayan siz olun, kıza bir şey bırakmayın. Tabi odunluk da yapmayın, kıza da fikrini sorun.

3. Ona Küçük Sürprizler Yapın.

Özellikle ikinci kez görüşme şansınız varsa, O'na küçük sürprizleri yapmanız gerekir. Kadınlar çiçeği klişe bulur ama alınmadığında da dudaklarını bükerler. Alın bu güzel varlığa çiçek. Çünkü çiçek kadını besleyen bir şeydir.4. O'na İlk Etapta Fazla Soru Sormayın.

Kadına, telefon ve iş vs. sormayın. Bırakın o anlatsın siz, soracağınızı sorun kadın zaten dökmeye yer arar. Dökülsün bir kızcağız rahatlasın, sonra siz bombardımana geçin ama fazla sıkmadan. Kendinizden bahsedin, nasıl bir işte çalışıyorsunuz vs. (kısacası hayatınızdan küçük kırıntılar atın ama fazla derine inmeyin, kadın gizemi sever çünkü). Eski ilişkileriniz ile ilgili soru sorar ise; yuvarlak cevap verin (klişe olmasın). Konuyu derhal değiştirin. O da değiştirmeye can atacaktır. Zira o şuandır, eskisi onu ilgilendirmez. Hazır gizemi yaratmışken açık vermeyin. Gizemi bol tutun, sempatik gülüşler kullanın.
5. Kendinize Güvenin.

Her şeyden önce özgüveninizi kıza hissettirmelisiniz. Tahmin edeceğiniz üzere ezik tiplere bakmayacaklardır. istese onun gibi onlarcasını bulabileceğinizi hissetmelidir. Kızlar kaçan erkeği sever. Kendinizi gösterip ilgisini çekin. Sonrada kaçın. Özgüven ile yavşaklık arasında ki inci çizgiyi aşmamak koşuluyla kendinize güvenin.

6. Eğer Zenginseniz Paranızı Konuşturun.

Malum paranın açamayacağı kapı yok derler. Belki bir loto tutturmanız gerekebilir bunun için ama eğer paranız da olduğu halde bir kızı tavlayamıyorsanız lütfen şu önerimizi uygulayın; Modern bir cafeye gidin, masanın üstüne sigaranızı, araba anahtarınızı ve güneş gözlüğünüzü koyun (arabanız yoksa, olan birinden anahtarlarını rica edin). Bu andan sonra çevreyle iletişimi kesin, cep telefonunu çıkarın ve birileriyle mesajlaşıyormuş gibi yapın, mesajlaşacak kimse yoksa oyun oynayın farketmez. Garson geldiğinde havalı bir şeyler isteyin. Siparişin bekleme süresinde etrafınızı süzün ve gözünüze kestirdiğiniz bir güzellik varsa, O'na arada kaçamak bakışlar atın. Sipariş geldiğinde yavaş yavaş için, aceleniz yok. Bu süreçte hala etrafındaki kızların hiçbiri yanınıza gelip sizinle tanışmaya çalışmadıysa paşa paşa hesabı ödeyin, kalkın gidin ama bu eylemi birkaç gün sürdürün.

7. Üstüne Fazla Düşmeyin.

Kesinlikle ısrarcı olmayın, bu tip insanlar kadınları bazen fazla sıkar ve kaçarlar. Eğer karşınızdaki kız güzelse sakın övmeyin, yerden yere vurun, yerin dibine sokucu laflar edin. Örnek: ''Kendini bulunmaz hint kumaşı mı sanıyosun sen? Fiziki güzelliğin var diye ruhunun da güzel olacağını mı zannediyorsun?'' gibi. Çünkü güzel kızlarherkes tarafından poh pohlandığı için artık eleştirilmek daha çok hoşlarına gider. Mesela bir topluluktasınız, hoşlandığınız kız da var. Sakın sadece kıza odaklanmayın, kızın arkadaşlarıyla konuşun, kendi arkadaşlarınızla konuşun, sakın ama sakın kıza odaklanmayın. Kız ihmal edilmemeli ancak her saat başı da aranmamalıdır, mesaj atılmamalıdır. Genelde fazla ilgi ters tepmektedir.

8. Emek Verin.

Bazen kadınlarla uğraşmanız gerekir. Ciddi ciddi emek harcamanız sabırlı olmanız gerekir. Onunla uğraşın. Tabi bunun da dozunu iyi ayarlamalısınız. Tatlı tatlı uğraşın. Hem bu sayede kadın sizin eğlenceli olduğunuzu düşünür, hem de siz sıkılmazsınız, güzel muhabbet döner. Ama yeri geldiği zaman da ciddi olmalısınız.

9. Ne İstediğinizi Bilin ve Kendiniz Olun.

Biraz cool olun. Ne istediğinizden ve ne kadar istediğinizde emin olduktan sonra, fırsatları değerlendirmesini de bilin. Hiç kimseyi elde edebilmek için kendinizi değiştirmeyin ya da olmadığınız gibi biri gibi davranmayın. Karaktersizlik ve zayıflık zeki insanlar arasında istenmeyen özelliklerdir. Elde etmeye çalıştığınız "kız" zeki değilse de siz zekisinizdir böyle şaklabanlıklara ihtiyacınız yoktur. Siz de salaksanız zaten karaktersiz ve zayıf oluşunuz bulunduğunuz çamurun içinde dikkat çekmeyecektir.

10. İlgi Alanı Neyse Ordan Vurun.

Bunu yaparken son derece doğal olmalısınız, Onu anladığınızı bilmesi gerekir. Kızla ortak ilgi alanlarını bulmanız sizin kız tavlamanızı kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Ancak size tavsiyem gerçekten ilginiz olmadığı konularda sırf kız ilgi duyuyor diye yarım yamalak bilgilerle çok konuşmayın. Bu sizi biraz götürecek ama eninde sonunda rezil edecektir. Gerçekten ortak ilgi alanınız olan konularda onunla konuşun, paylaşın. Hem muhabbetiniz artacak hem de kızın gözündeki yeriniz yükselecektir.

11. Rekabet Yaratın.

Bazen bir kızı tava getirebilmek için öncelikle O'nu çok iyi tanımanız gerekir. O'nun arkadaşlarını tanımak lazım. hatta ona teklif ederken arkadaşı varsa ona da asılmalısınız ki, o zaman kıymetiniz % 700 artar. bir de talip olunan kızın asıldığınız arkadaşı çirkin ve kolay bir av olmalıdır. Gözü kör olası rekabet.. Bütün iş onda.

12. Değerli Olduğunu Hissettirin.

O'na sahip çıkmalısınız. Yeri geldiğinde kapısını ondan önce siz açın, oturacağı zaman sandalyesini çekin.

13. Zekice Esprilerle İğneleyin.

Cem yılmaz esprileri iticidir. Rahatsız olan bir hemcinsiniz tarafından tartaklanmak istemezsiniz. Bırakın o esprileri sahibi yapsın. Saçma, basit espriler yapan kişi, bırakın kadını, her insanı hayattan soğutur.böyle kişiler her laftan bir şey çıkarabilme potansiyelindedirler. Ve o laf ağızlarından çıktıktan sonra vursanız, sövseniz veyahut da saysanız hiçbir şey farketmeyecektir. Onlar o salak gülümsemelerini yapacaklardır. Kadınlar zeki ve özgün espriler yapan erkeklerden çok hoşlanır ve onlara göre bu durum bir zeka parıltısıdır.

14. Farklı Bir Özelliğiniz İle Dikkatini Çekin.

Bazı kadınlar ağırbaşlı erkeklerden fazlasıyla hoşlanır. Eğer kafanızdaki kadın böyle bir yapıya sahipse çenenizin dozunda çalışması lazımdır. Yani nabza göre şerbet vermelisiniz. Gizemli olun mesela.Kızla konuşurken ara sıra "bunu kimseye anlatmadım, kimse bilmiyor, özel nedenlerim var vs.." demeniz yeterlidir gizemli görünmeniz için.

15. Kariyer Sahibi ve Başarılı Olun.

Şayet arabanız varsa, fiyakalı bir işiniz ya da bölümünüz varsa, iyi derecede paranız varsa, sınırsız kredi kartınız varsa, bu kız tavlama işi bazen uğraş vermeden kolayca olacaktır. Ki tüm bunların yolu da başarılı bir insan olmanızdan geçer.

16. Ne İstiyorsa Tam Tersini Yapın.

O'na nadiren istediğini verin ama genelde istediğini vermeyin.

17. Romantik Olun.

Egolarınız yoksa, şiir yazabiliyorsanız, ağzınız iyi laf yapabiliyorsa, şefkatliyseniz, zekanızı kullanırsanız ve biraz da romantik olarak, bir kızı tipe bile gerek kalmadan tavlayabilirsiniz.

18. Etkili Konuşmayı Bilin.

Bazen bir kadını tavlayabilmenin en iyi yolu çenesiz olmaktır. Dilin sosyal hayattaki diksiyonel faaliyeti yadsınamayacak kadar önemlidir. Ağzınız olabildiğince laf yapsın ve karşı taraf düşünmeye fırsat bırakmadan, tereddüte düşecek zaman buldurmadan sürekli konuşun. Mutlaka beden dilini öğrenin, elinizi ve mimiklerinizi kullanmayı öğrenin.

19. Doğal, Dürüst ve Samimi Olun.

Doğal insanlar genellikle çok sevilirler. Çünkü doğal insanların yanında insanlar kendilerini rahat hissederler.kadın seçen taraftır. Eğer seçtiyse, siz ona yönelirken tav olmuşçasına bir role bürünür belki. Belki naz niyaz yapar; ya da "neden siz?"i açıklayacak bir şeyler bulur. Aslında neticeyi veren, sizin tavlama metodlarınız değil kadınınızın gönlüdür.

20. Eğlenceli Olun.

O'nu güldürebilmeyi başarmalısınız. Komik olduğunuz için komik olmak değildir kız tavlamak için gereken. Komik olmadığınız halde komik olabilmektir. Komiklikten kasıt şaklabanlık değil espri yapabilme yeteneğidir burada mevzu bahis.

21. Doğru Zamanda, Doğru Yerde, Doğru Kişi Olun.

Beğendiğiniz bir kızı durdurup; 'Pardon, geçerken sizi gördüm, aslında bir market alışverişi için gelmiştim ama sizinle tanışmalıydım..'' diye bir muhabbete girin. Yeter ki zaman ve mekan uygun olsun ve siz o an en doğru kılığınıza bürünün. Kadın aptalsa iltifata boğun, akıllıysa yakın olmak için uzak durun.

22. O'nun Zor Zamanında Yanında Olun.

Zor zamanlar, gerçek arkadaşla ne idüğü belirsiz (fake) arkadaşı ayırma zamanlarıdır. hayatın insana okkalı bir tokadı değil, sırtında patlayan pençesidir. İnsanın başına ne zaman gelse, kendini sorgulatır, kendini suçlamasına neden olur. İşte tam da bu anlarda o'nun yanında olarak desteğinizi maddi ya da manevi olarak sunmanız sizi öne taşır.

23. Giyiminize ve Kokunuza Dikkat Edin.

Kıyafet ve koku için ucuz pahalı ayrımı değil bahsettiğimiz şey. Özellikle temiz - kirli , kokusuz - kokulu, uyumsuz - uyumlu ayrımıdır. Temiz ve uyumlu giyinin, mutlaka güzel bir parfümkullanın. Kadınlar parfüm kullanan erkekleri beğenir. Erkeği beğenmese de en azından 'parfümü çok güzel kokuyor' diye düşünür.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b