Ne nedir :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Bir kızın sevdiğini anlamak

07 Aralık 2014 Bu içerik 11.718 kez okundu.


Erkeklerin kafası hep şu soruyla meşguldür: "Acaba hoşlandığım kız da benden hoşlanıyor mu?" " Acaba karşımdaki kız şu anda ne hissediyor, benimle ilgileniyor mu, beni arzuluyor mu?"
Bunu anlamanın çok zor olduğunu, bunu bilemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat durum hiç de sandığınız gibi değil.
Kadınların vücut dilleri ve tavırları, onların sizle ilgili ne düşündükleri, neler hissettikleri ile ilgili önemli bilgiler verir. Burada önemli olan kadınlar ilgi sinyallerini atarken siz bu sinyalleri okuyabiliyor musunuz?
İşte bu ilgi işaretlerini okuyabilmeye başladığınızda kadınların hissettikleri, sizinle ilgili düşündükleri artık sır olmaktan çıkacak.
Kadının vücut dilini çözmek tıpkı bulmaca çözmek gibidir. Zaman ister, üzerinde çalışmak ister, alışkanlık ve tecrübe ister.

Fakat bir konu da usta olmak istiyorsanız öncelikle o konunun farkında olmalısınız. İşte burada yazdığım makaleleri ve tavsiye ettiğim kitapları okuyarak kazanacağınız şey farkındalıktır. Yoksa bir kitapla hayatınızın tümüyle değişeceğini bekliyorsanız üzülerek söylüyorum ki hayal kırıklığına uğrama olasılığınız oldukça yüksek.
Bu konuda piyasa üzerinde yazılmış fazla kitap yok ve onların aralarında benim tavsiye edeceğim ve okumanızı önereceğim bir kitap var. Bu kitabı en aşağıdaki kadın avcısı seti resmine tıklayarak kolayca elde edebilirsiniz.
Neredeyse tüm erkekler kadınların sözlerine, söyledikleri cümlelere göre hareket eder ve bu çoğu zaman yanıltıcıdır.
Bir kadının ağzından çıkanlarla düşündüğü ve hissettiği şeyler çoğu zaman aynı şeyler değildir.
Bir kadın sizden hoşlanıyor olsa bile bunu diliyle hiç bir zaman söylemez. Hatta bazen size soğuk bile davranabilir. Ama siz her halükarda sakinliğinizi korumalı ve karşınızdaki kadınla konuşmaya devam etmelisiniz.
Çünkü kadınlar kaşar damgası yememek, kolay kadın olarak gözükmemek, insanların dedikodularına maruz kalmamak için çoğu zaman naz yapmak ve işi ağırdan almak durumunda kalıyor.
Şimdi size ilk aşama üzerinden örnek vereceğim yani kızla nasıl tanışılır? aşamasından. Bir kadını yolda durdurup merhaba dediğinizde, olduğu yerde durup sizinle konuşuyorsa, size cevap veriyorsa sizi merak etmiştir. Size hakaret etmediği sürece konuşmaya devam etmelisiniz.
İşe hakaret veya ağır sözler girerse zaten konuşmanın bir anlamı yok çünkü karşınızdaki kadın zaten sizi hak etmemiştir. Çünkü siz gidip efendi ve centilmen bir şekilde sohbet etmek istediniz yani yaptığınız şey oldukça normal, doğal, özgüven gerektiren ve cesurca bir hareketti.
Siz böyle centilmence, kibarca yaklaşıyorsanız, kadını durdurmak isteyip hamle yaptığınızda kadın buna çok ters bir tepki veriyorsa zaten o kadını sallayın gitsin, özgüvensizdir ve kendine güvenmiyordur.
Siz böyle bir kadınla beraber mi olmak istiyorsunuz? Siz özgüvenli kadınlarla ilgilenenin boşverin özgüvensiz kendine güvenmeyen tersleyen kızları.
Eğer sizle tanışmak istemiyorsa ki bu oldukça doğaldır çokça da karşılaşacaksınız bu durumla. Sadece kibarca teşekkür edin ve başka kızlarla tanışmaya çalışın. Sakın moralinizi bozmayın.

Peki kadının bizi arzuladığını ve bizimle ilgilendiğini nasıl anlarız diye merak ediyorsanız;

Yolda bir kadının size numarasını vermesi ve sizinle kahve içmeyi kabul etmesi size olan ilgisini açık bir şekilde gösteren işaretlerdir.
Eğer bir kadın mesajla buluşma teklifinizi kabul edip yanınıza geldiyse bu büyük bir ilgi işaretidir veya sizinle eve gelmeyi kabul ettiyse bu çok daha büyük bir ilgi işaretidir.
Fakat çoğu zaman sinyaller bu kadar açık olamayabiliyor. Kadının vücudu hissettiklerine göre tepki verir. Diyelim ki kadınla karşı karşıyasınız ve kadın sorularınıza cevap veriyor fakat size hiç soru sormuyor.
Bu kadının sizinle ilgilenmediği anlamına gelmez sadece kadın kendini yeterince rahat hissetmiyordur. Yani burada size düşen görev kadını mümkün olduğunca rahatlatmak. Yani o açılana, size sorular sormaya başlayana kadar sohbetin yükünü üzerinize almanız gerekiyor.
Sohbeti siz yönlendireceksiniz, soruları siz soracaksınız, yorumları siz yapacaksınız ve bir süre sonra kadın ısınmaya başlayacak, kadın ısındığı zaman da size sorular sormaya başlayacak. Çünkü kadının size sorular sorması için onda merak duygusu uyandırmalısınız.
Karşınızdaki kadının size hayatınızla ilgili sorular sormaya başlaması oldukça büyük bir ilgi işaretidir. Fakat kadınların sorularını bazen geçiştirmelisiniz bazen sorularını sallamamalısınız ve merak duygusu uyandırmalısınız.
Bir kadın size "Nerelisin?" diye sorduğunda "Sence?" diyip topu kadına atmanız sizin için daha iyidir çünkü böyle yaptığınızda kadın sizi daha fazla kovalamaya başlar. Daha çok konuşur ve sohbete yatırım yapar. Yatırım konusundan da ayrıca kadınlara ne kadar ilgi gösterilmeli? başlıklı makalemde detaylıca bahsetmiştim.

Kadının sizi kovalamasını sağlayın. Eğer bir kadın sizi merak ediyorsa, size sorular sormaya devam ediyorsa büyük ilgi işaretleri alıyorsunuz uyanık olun ve bunları yakalayın.
Bunun dışında kadının vücut dilinde de bazı değişiklikler olur. Eğer kadının yanakları hafifçe kızarıyorsa, bazen gözlerinize derince bakıp bazen de utanıp gözlerini kaçırıyorsa bu da bir ilgi işaretidir.
Bazen sadece kaçamak bir bakış bile ilgi işaretidir yeter ki yakalamayı bilin bu işareti.
Aynı masada otururken vücudunu tam olarak size çeviriyorsa ve tüm dikkatini size odaklıyorsa, derin bakışlar atıyorsa sizinle ilgileniyor demektir.
Ayaklarına bakın size mi dönük, dikkati sizde mi yoksa çevrede mi. Eğer ayakları size bakıyorsa, vücudu size dönükse rahat olun kız sizle ilgileniyor.
Kadın size bakarak dudaklarını yalıyorsa, gözlerindeki cinsel enerjiyi hissediyorsanız ve geriliyorsanız, kızı öpmek istiyorsanız hamlenizi yapmalısınız çünkü emin olun kız da bunu istiyor.
Bu işaretleri kaçırmazsanız kadınlarla iletişim konusundaki sorunlarınızı kolayca halledebilirsiniz. Düşünsenize kadının ne düşündüğünü, ne hissettiğini anlayabildiğinizi... Kapalı kapılar ardındakileri görmeye başlayacaksınız. Ve o zaman işler çok daha kolaylaşacak.
Dışarıdaki insanların ve özellikle kadınların beden dilini incelemeye başlayın. O an neler hissediyor? Neler düşünüyor, kadın karşısındaki erkekle konuşurken nasıl duygular içinde?
Bunu bir egzersiz olarak her gün yapmanızı istiyorum.

Hoşlandığın kızların senden etkilenip etkilenmediğini anında öğrenebilme yeteneğine sahip olmak istemez miydin?

Bundan sonra kendine bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım? , Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye sormana hiç gerek yok. Sana bir uzman tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Yüzlerce erkeğin hayatını değiştirmiş olan, kadınları etkileme konusunda tam bir usta olan Mike ile tanışmalısın.

Kadınların zihnini okuyup düşüncelerini istediğin yöne çekebilme yeteneğini bu eğitimde kazanacaksın. Eğitim alan bir kişinin eğitim sonrasında yaptığı yorumları seninle paylaşacağım.

"32 yaşında olduğum için artık her şey için geç kaldığımı düşünüyordum. Bunca yılı tek başıma depresyonda geçirdiğimi üzülerek söylemek istiyorum. Kadınları etkileme ile alakalı yazıları sürekli okuyordum ve bunların faydasını gördüm. Ne yazık ki gerçek hayatta hepsini uygulama fırsatı bulamıyordum. Mike'ı canlı olarak izledikten sonra, çekici bir erkeğin tüm davranışlarını keşfedebildim. Beni profesyonel bir şekilde yönlendirerek hatalarımın hepsini düzeltti. Hayatımdaki kadın sayısı eğitim sonrasında hızlı bir şekilde yükseldi. Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum ve hayatının bu alanını değiştirmek isteyenlere eğitimi tavsiye ediyorum."

VIP Kadınları Etkileme Eğitimi
[Kadın Avcısı Kitabı]
Kadının vücut dili sinyalleri konusunu daha detaylıca öğrenmek istiyorsanız size bir kitap tavsiye edeceğim.

Aşağıdaki kadın avcısı linkine tıklayarak binlerce erkeğin hayatını değiştirmiş olan kadın avcısı setine ve kadınları etkilemek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi Kadın Avcısı kitabını incelemeye başlayabilirsiniz.

[yürüyen özgüven]
2. Kitap Tavsiyesi: Yürüyen Özgüven Seti

Bu kitabı da mutlaka okuman gerektiğini düşünüyorum. Çünkü burada özgüvenli bir erkek olmanın sırları yatıyor. Özgüveninle kadınları etkilemek istemez misin? Tabi ki istersin. Öyleyse hemen incele!


3. Kitap Tavsiyesi: Güzellik İksiri Kitabı

[güzellik iksiri] Okumanı istediğim bir kitap daha var. Güzellik iksiri kitabıyla yüzünü nasıl değiştirebileceğini kolayca öğrenebilirsin. Hadi durma, incele!


bu aralar kafamı kurcalayan mesele bu. erkek milletinin gerçekten sevdiğini anlamak için kalbini açmak en doğru yol ya bana göre.

o kadar güvenmiyorum erkek milletine ve onların gerçekten safi bir aşk isteyip istemediğine.
erkek milleti biliyoruz ki seks için bin türlü numaraya başvurabilir ve sizi seviyorum diye kandırabilir. nihayetinde bedava seks için de, ucuz sevgi gösterileri yapıyor olabilir...

hülasa bir erkeğin; sevdiğiniz ya da sevgilinizin, gerçekten sevdiğini, numara yapmadığını nerden anlaşılır? bunlar hep muamma durumlar.
kıskanıyorsa deseniz, kendi egosuna ters geliyor derim. gözlerine bak, ordan belli oluyor deseniz, büyük bir yalancıdır belki derim? hani intihar etse benim için, yine de derim ki kesin başka bir şeyi eksik, beni bahane ediyor falan.

zor yavrum bu işler ya... söz konusu erkekse ve işin içinde seks varsa, buna hiç bir zaman emin olamayız, ben bunu bilir bunu söylerim!


bir erkek gerçekten sever. davranışlarıyla, konuşmasıyla, tavırlarıyla belli eder bunu. bazen durduk yerde atarlanır. kıskanır. laf sokar.

bir erkek eski sevgilisi arayana kadar siz aklında olursunuz. sizi düşünür. sizi hayal eder.
eski sevgilisi aradı mı artık kafası karışmıştır. eski sevgilisini sevmiyordur, saygı duyuyordur ama aklına girmiştir bir kere o.
kafasından silmiştir ama yüreğinden tam silemediği için size olan sevgisi değişime uğramıştır.

bir erkeğin gerçekten sevdiğini anlamak için bunu ona sorun.

hayata karşı güvensiz kadın için gerekli bir eylemdir.

hep kendini güvende hissetmek ister, hep "gerçekten" üzerine gider, bu arada da ister istemez hayatı kaçırır. çok sonraları o da öğrenecektir ki karşındakinin değil senin hislerindir aslolan.

kimin gerçekten sevip sevmediği değil, kendinin gerçekte ne hissettiğidir önemli olan.

gerisi zaten "gerçekten" bilinemez.


kadın kısmı bu konuda çok farklı davranışlar sergileyebiliyor. an itibariyle keşfedilen, bilinen yöntem sayısının 3000'in üzerinde olduğunu söylüyorlar. kim söylüyor derseniz, isviçreli bilimadamları der ve çıkarım işin içinden. her boku araştırıyolar bunu da araştırmışlardır herhalde.
tabi bunlar başlı başına bağımsız yöntemler olmayabiliyor. yani bir yöntemin, farklı farklı kadınlarda, gidiş yoluna göre değişikliklere maruz kaldığı görülüyor.

mesela periyodik olarak incelemek için bir yöntemi ele alalım. seçeceğimiz "kızın umursamaz gibi davranması" yönteminin alt kümeleri mevcuttur, şöyle ki:

safiye güzel bir kızdır. fuat'tan hoşlanır. ancak safiye aynı zamanda kendi çapında da olsa havalı bir hatundur. hoşlandığını belli etmez. bu belli etmeme olgusunu daha inandırıcı kılmak için tabiri caizse fuat'ı sikine takmıyormuş gibi de davranabilir. çocuğa karşı yer yer anlamsız sert çıkışlar bile yapabilir. fuat garibim de, bu saçma tavırlara normal bir erkek evladı gibi anlam veremez. anlayacağınız fuat'ın, safiye’nin yanında olması ya da olmaması o kadar da safiye'yi etkilemez. hal böyleyken safiye yine de seviyordur.

safiye: umursamaz davranmanın katı davranışsal boyutlu x modeli

yine güzel bir kız olan hatice ise tolgahan'a karşı bazı hisler taşımaktadır. ama hatice de tolgahan’a umursamaz davranır. her zamanki gibi kendisiyle beraber üniversite okumak için başka şehirden gelen ve beraber ev tuttukları arkadaşlarıyla derse gelir, tolgahan’a karşı muhabbeti seviyeli hal hatır sormanın ötesine geçmese de tolgahan’ın muhabbeti koyulaştırmasını da hoş karşılar. yine de kendini tutar, çekingen davranmaya özen gösterir. ders bitiminde eve vardığına tolgahan'ı düşünüp gözleri dolu dolu bile olabilir. burda hatice, tolgahan’ın yanında olup olmamayı yukarıdaki safiye zillisinden daha çok önemser görünür.

hatice: umursamaz davranmanın yumuşak davranışsal boyutlu x modeli

bu modellerin davranışı aynı kalıp, x’in yanında y,z,q,p,r,s,ş,t,k sabitleri de gösterilebilir. yahut sabitler aynı kalıp davranışlar değişir veyahut her ikisi de değişir. birer matematik konusu olan komleks sayıların ve logaritmanın yer yer de trigonometrinin bu modelleri açıklamada kullandıldığını duymuştum.

sonuç olarak olan fuat ile tolgahan’a oluyor. bu adamlar ne yapsa haksız duruma düşebilirler. onlara düşen bu taktik savaşında bir rafael benitez, bir jose morinho ya da bir fatih terim gibi hamle yapmayı başarmalarıdır. hiçbir şey yapamıyolarsa oturup komleks sayıları, trigonometriyi öğrensinler. sınavlarda çıkıyor olum bunlar.


Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verebileceğim en iyi yanıt şudur:

Kızın farkında olmadan sana verdiği ilgi işaretlerini takip etmelisin.

Ne demek istiyorum?

Anlatayım…

Bir kız seni sevdiğinde sana karşı ÖZEL bir şekilde davranır. Eğer bu özel davranış şeklini bilirsen bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım diye düşünmene gerek yok, bunu kolaylıkla anlayabilirsin.

Ayrıca bu özel davranış şekli belli bir grup kız için değil, bütün kızlar için geçerlidir. Hangi kız olursa olsun eğer seni seviyorsa benzer bir şekilde davranacaktır.

Bu özel davranış şeklini sana net bir biçimde anlatabilmek için 6 ayrı parçaya böldüm.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Sorusunun Cevapları – İlk Üç Parça

Şimdi seninle bu özel davranış şeklinin ilk üç parçasını paylaşacağım:

1. Sana Dokunur ve Fiziksel Temas Kurar: Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verebileceğin en iyi yanıtlardan biri şudur: Seni seven bir kız seninle mümkün olduğunca YAKINLAŞMAK isteyecektir.

Sana sırnaşmak isteyecektir.

Seni seven bir kız sana SOKULMAK ister.

Sana SARILMAK ister.

Koluna girmek ister, elini tutmak ister.

Kucağına yatmak ister, seninle öpüşmek ister.

Vücudunun senin vücuduna bir şekilde DOKUNMASINI, temas etmesini ister. Seni hissetmek ister.

Ve elbette seni seven bir kız seninle sevişmek ister.

Seninle öpüşmek ya da sevişmek istemeyen bir kızın seni SEVMEDİĞİNE emin olabilirsin.

Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye merak ettiğinde, bunu anlamak için yukarıda saydıklarımı yapıyor mu yoksa yapmıyor mu buna bakabilirsin.

2. Seni Kıskanır: Bir kızın seni sevip sevmediğini anlamanın başka bir yolu da seni kıskanıp kıskanmadığına bakmaktır. Eğer bir kız seni diğer kızlardan kıskanıyorsa büyük ihtimalle seni seviyor demektir.

Örneğin; başka kızlarla beraber poz verdiğin fotoğraflarına laf edebilir ya da başka kızlarla telefonda konuşmanı istemeyebilir.

Kız arkadaşlarınla dışarıda görüşmene laf edebilir.

Özetle, seni başka kızlardan KISKANIR.

Eğer bunu yapıyorsa seni seviyordur, ama sana küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum:

Bu kıskanma olayı sağlıksız bir olaydır. Sevgilin ya da yeni görüşmeye başladığın bir kızın senin sosyal ortamlarda başka kızlarla iletişim kurmanı engelliyorsa bunu kabul etmemeni öneririm.

Eğer hayatını sosyal açıdan sağlıklı ve olgun bir birey olarak devam ettirmek istiyorsan sana özellikle kız-erkek karışık ortamlara girmeni ve mümkün olduğunca kız-erkek karışık arkadaşlar edinmeni öneririm.

3. Kendisini Kıskanmanı İster: Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna başka bir yanıt olarak da şunu söyleyebilirim; seni seven bir kız seni kıskandığı gibi senin de kendisini başka erkeklerden kıskanmanı İSTER.

Onu kıskanmadığında BOZULABİLİR.

Kendisini kıskandırmak için çeşitli oyunlar yapabilir.

Kıskanmanın azı karar çoğu zarardır.

Yapman gereken şey şudur:

Eğer onun istediğinden daha az kıskanıyorsan ona İSTEDİĞİ kıskançlığı vermelisin, yoksa kendisini sevmediğini düşünebilir.

Eğer istediğinden fazla ya da AŞIRI bir şekilde kıskanıyorsan da bunun ilişkinizi MAHVEDECEĞİNİ bilmelisin ve kendini FRENLEMELİSİN. Aşırı kıskançlık seni insanlıktan bile çıkarabilir. Eğer böyle bir sorunun varsa acilen bir psikologdan yardım almanı öneririm.

Gerekirse insandaki kıskançlık duygusu üzerine araştırma yapıp kıskançlık duygusunun varlık nedenini öğrenmelisin. Bunun da faydası olur sağlıklı bir ilişki yaşamak istiyorsan eğer.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Sorusunun Cevapları – 4, 5 ve 6. Parçalar

Şimdi de dördüncü, beşinci ve altınca parçaları paylaşıyorum seninle:

4. Seninle Her Gün Konuşmak İster: Kendi kendine bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye düşündüğünde şuna bakabilirsin: Eğer bir kız seninle her gün konuşmak istiyorsa seni sevdiğini buradan da anlayabilirsin.

Eğer sık sık görüşemiyorsanız, telefonla HER GÜN konuşmak isteyecektir mutlaka. Kendisini iki gün boyunca aramadığında, kesinlikle bir problem olduğunu düşünür.

5. Ne Söylersen “Tamam olur” Der: Eğer bir kız sana neredeyse hiçbir zaman karşı gelmiyorsa, HER DEDİĞİNE olumlu yanıt veriyorsa seni sevdiğine ve sana güvendiğine emin olabilirsin.

Şuraya gidelim dersin “Olur” der.

Gece kızı ararsın, ne yapıyorsun diye sorarsın; sana film izlediğini söyler. Boş ver o filmi izleme, onun yerine telefonda konuşalım dersin; “Olur” der ve filmi boş verir.

“Hadi dışarı çıkalım” dersin, hemen KABUL EDER.

Eğer bir kız bu saydıklarımı yapıyorsa, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye kendine sormana hiç gerek yoktur. O kızın seni sevdiğine emin olabilirsin.

Seni gerçekten seven bir kız, seni görmek için uçakla başka şehirden sabah senin yanına gelir ve aynı gün akşam yine uçağa biner ve evine döner.

6. Hep Buluşmak İster, Az Buluşunca Sana Kızar: Peki, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verilebilecek başka bir yanıt yok mu?

Var elbette…

Eğer bir kız seni gerçekten seviyorsa seninle neredeyse her gün buluşmak ister. Aynı şehirde yaşamana rağmen yeterli sıklıkta buluşmuyorsan, sana kızar ve sinirlenir.

Arkadaşların yerine KENDİSİYLE buluşmanı ister.

SÜREKLİ buluşmak ister.

Eğer sen daha sık buluşmak istemene rağmen en fazla 2 ya da 3 haftada bir buluşuyorsanız muhtemelen seni sevmiyordur (ya da kızın hayatında başka şeyler vardır).

Seninle paylaştığım bu önerileri kullanarak bir kızın seni sevip sevmediğini rahatlıkla anlayabilirsin. Artık kendine, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye daha fazla sormana gerek kalmadı sevgili dostum…

Peki, bu noktadan sonra kızla bir sonraki aşamaya nasıl geçeceksin? Kızla işleri dilediğin gibi nasıl ilerleteceksin?

Bunun için kızın seni deli gibi ARZULAMASINI sağlamalısın.

Bir kitapçıya girdiğinde bilgisayarlarla ilgili yüzlerce kitap görürsün, ama kızların seni ÇEKİCİ bulmalarını ve seni deli gibi ARZULAMALARINI nasıl sağlayacağını anlatan HİÇBİR kitap bulamazsın. Bu beni gerçekten şaşırtıyor.

Hayret verici.

Ama gerçek.

Hayatın bu alanını keşfetmeye çok fazla vaktimi ayırdım; bir sürü araştırma ve deney yaptım, bir ton çaba harcadım ve kendimi buna adadım. Bunu yapmamın sebeplerinden biri, bu konuyu diğer herkesten daha iyi anlatabilmek ve erkeklere yaşamlarının bu alanıyla ilgili sorunları çözmelerinde yardımcı olmaktı.

Eğer kızlar konusunda BİRİNCİ SINIF bir eğitim almak istiyorsan, o zaman sana “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabıma yatırım yapmanı öneririm.

İçinde; kızların seni ÇEKİCİ BİR ERKEK olarak görmelerini sağlayacak DÜZİNELERCE farklı kavram, strateji ve kızların seni arzulamalarını sağlayacak adım-adım teknikler bulacaksın.

Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın konusunda sana verdiğim bilgiler gibi, ama çok daha derinlemesine ve detaylı bir eğitimden söz ediyorum.

Kızların neden bu şekilde davrandıklarını, erkekleri nasıl test ettiklerini ve bu testleri nasıl “geçeceğini” öğreneceksin. Kızların seni çekici bir erkek olarak görmelerini sağlamak için nasıl yürümen, konuşman, hareket etmen ve iletişim kurman gerektiğini öğreneceksin.

[bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın] Sana iki şeyin garantisini veriyorum:

1. Daha önce HİÇBİR YERDE duymadığın ve bilmediğin DÜZİNELERCE şey öğreneceksin. Bu konuda dalga geçmiyorum.

Pek çok farklı yerden bilgi topladım… Bilimden, istatistiklerden, benim kendi tecrübelerim ve kadınlar konusunda ÇOK başarılı olan erkeklerden öğrendiklerimi bir araya getirdim.

Sana şimdiden söyleyeyim, öğreneceğin bilgiler gözlerini açacak ve sana “ohaaa” dedirtecek türden şeyler.

2. Öğreneceğin şeyler seni heyecanlandıracak ve kızlarla daha çok buluşmaya başlayacaksın. eKitabımı RİSK ALMADAN 7 gün boyunca deneyebilirsin. Eğer beğenmezsen bana 7 gün içinde mail gönderip haber ver, ben de paranın tamamını iade edeyim.

Bunun gerçekten böyle olması gerektiğini düşünüyorum – SADECE sana katkısı olan şeylere para ödemelisin. Bir düşün, eğer sana faydası olmayacaksa neden para veresin ki?

Bu teklif, %100 ciddi bir tekliftir. Herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına söz veriyorum.

Sonuç olarak:

Siparişini şimdi ver. YAVAŞ bir şekilde ilerlemek yerine, HIZLI BİR ŞEKİLDE kadınlar konusunda başarılı olmana yardım edeyim.

----- özel bir formül gerektirmez. hislerden ve kızın peynir gibi erimesinden anlaşılır zaten. ben bu konuda çok iyiyim ve kızların bir erkeğe yavşayıp yavşamadığını şak diye anlayabiliyorum ama gel gör ki bana yazan hatunları tam tahmin etmede ayırt edemiyorum.

-----------------

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Anlamak İstiyorum

“Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım?” sorusu çok kritik bir sorudur. Her erkek hoşlandığın kızın ona ilgi duyup duymadığını öğrenmek ister. Düşünsene sevdiğin kızla ilişkiye başlamak istiyorsun. Fakat senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorsun. Çıkma teklifi etmeyi planlıyorsun. Ama ya reddedilirsen? Emin olamıyorsun. Kafanda soru işaretleri dolanıp duruyor.

Bir kızın sana ilgi duyup duymadığını bilirsen daha kararlı adımlar atmaya başlayabilirsin. Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım? sorusuna cevap olarak şunu söyleyebilirim:

“Hoşlandığın kızın beden dili sinyallerini gözlemle! Kızın ağzından çıkan sözcükleri önemsemeyi bırak!”

Çünkü kadınlar ağızlarından çıkan sözleri kontrol edebilir. Fakat beden dillerini asla kontrol edemez. Bu nedenle yapman gereken şey kızın beden dili sinyallerini nasıl okuyabileceğini öğrenmek.

Diyelim ki kızla bir süredir konuşuyorsunuz, görüşüyorsunuz. Fakat kızın senden etkilendiğine bir türlü emin olamıyorsun. O zaman onun beden dili sinyallerini gözlemlemeye başla!

Kızın Seninle İlgilendiğini Gösteren Beden Dili İşaretleri

Konuşurken gözlerine muzip bakışlar atar. Seni kışkırtmaya çalışır.
Sana yakın oturmaya çalışır.
Konuşurken dokunur.
Ayağıyla hafifçe temas eder.
Yaptığın en aptalca esprilere bile güler.
Hayatınla ilgili sorular sorar.
Dikkatini çekmek için saçlarını savurur.
Hoşlandığını söylediğin şeyleri kendisinin de sevdiğini söyler.
Konuşurken sürekli gülümser.
Sorduğun sorulara uzun, doyurucu cevaplar verir.

Bu sinyallerin birkaç tanesini görüyorsan kız büyük ihtimalle senden hoşlanıyodur. Bu noktadan sonra bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım? sorusuna cevap bulmak için yapman gereken şu:

Kıza şöyle bir cümle kuracaksın:

“Sen çok iyi bir kızsın. Umarım sevdiğin erkeğe kavuşursun.”

Burada kız suratına aval aval bakıyorsa büyük ihtimalle senden hoşlanıyordur. Zaten bu cümleyi kurduğunda kızın tepkilerinde bazı değişimler olduğunu kolayca görebilirsin. Zaten senden hoşlanıyorum bakışı atarsa bil ki doğru yoldasın.

Kızın Vücut Dili Sinyallerini Okumayı Öğrenme Süreci

Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım? sorusuna gereken cevapları yukarıda verdim. Kızın beden dili sinyallerini takip ederek senden etkilenip etkilenmediğini anlayabilirsin. Tabi ki başlarda kızın beden dili sinyallerini okurken bazı hatalar yapacaksın. Bazen yanıldığını fark edeceksin. Bunlar gayet normal.

Zaman geçtikçe bu konuda ustalaşacaksın. Zamana ve tecrübeye ihtiyacın var.

Tüm bunların yanında “Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır” sorusunun cevabını bilmek sana büyük avantajlar sağlayacaktır.Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b