Sinema :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Pek Yakında - Cem Yılmaz

02 Mart 2015 Bu içerik 1.644 kez okundu."Film güzel idare eder" bu cümleyi Cem Yılmaz duysa, be pezevenk gel ozaman sen yaz bir senaryoda görelim, dediğini hayal edebiliyorum.
Ömrümüz film izlemekle geçiyor, benim kadar çok film sinema izleyen insanlar bilir, seyirci filmi izlediği zaman "hassiktir" demek istiyor.
Bilindik basit, film olsun diye film yapmak değil olay, yaptık oldu bittiye getirmek için, seyirci bu ne versen yer hesabı yapılmış gibi geliyor bana.
Cem Yılmaz'ın veya sosyetenin zaten piyasa gezmekten, diğer işlerinden özel hayatından, film izlemeye vakitleri kalmıyor:) ama sokağa bak sinema kültürü gelişmiş, artık şu senaryoda şöyle olsa daha iyi olurdu diyebilecek okadar çok boş insan varki :) adamın dünyadan haberi yok, iş yok güç yok, sabahtan akşama kadar film izliyor.. bu tarz insanların senaryo yazması lazım aslında..(şimdi bunu söyleyince kendi kendimi eleştirmek geldi içimden, (ÇOK FİLM İZLEMİŞİN SEN YÜRÜÜÜ BEEEEEEE KOÇUMM) harbiden izledim ama yapacak birşey yok :D hayal gücü gelişmiş, yıllarca hiç bir film aksatmadan izleyenlerin senaryo yazması lazım..örneğin, korsan dvd satanlar senaryo yazsın, eminim bu filmden daha iyi olur:) adamların işi bu her gün film izleyip çoğaltıyorlar. Allahtan satıcı değil, izleyiciyim :D neyse ne arkadaş, sonuçta film güzel idare eder, ilerleme var :D
Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b