Sinema :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Kaçış Yok, No Escape 2015

07 Kasım 2015 Bu içerik 1.642 kez okundu.

Jack Dwyer Amerikalı bir işadamıdır. Ailesiyle birlikte Güneydoğu Asya’ya yaşamak ve yeni bir hayata başlama kararı alır. Fakat fazla zaman geçmeden ülkede siyasi çatışmalar ve ciddi bir halk ayaklanması baş gösterir. Eşi ve çocuklarıyla beraber hayatta kalma mücadelesi veren Jack'e yeni tanıştıkları, gizemli bir adam olan Hammond yardım edecektir. Onun desteği ile Dwyer ailesi önce şehirden, sonra ülkeden kaçmanın yollarını arayacaktır.

Amerikalı Dwyer ailesi, okyanus aşırı bir ülkede ev alır ve buraya yerleşirler. Ancak çok kısa bir süre sonra ülkede darbe olur, cuntanın başındakiler ülkedeki yabancı vatandaşların yakalandıkları yerde infaz edilmesi emrini verir. Tam bir cadı avının ortasında kalan aile canlarını kurtarmak için amansız kovalacamanın orta yerinde kalacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Pierce Brosnan, Owen Wilson, Lake Bell, Russell Geoffrey Banks, Sterling Jerins, ve Claire Geare yer alıyor.

Son dönemlerin en iyi gerilim filmlerinden biri olan Kaçış Yok filmi konusu itibariyle son derece ilgi çekicidir. Bir Amerikalı aile okyanus ötesinden bir ev almak ister ve bu isteklerini de gerçekleştirirler. Fakat tam aile yeni evlerine taşınmak için yola çıktıkları sırada ülkede bir askeri darbe gerçekleşir ve tüm yabancılara idam kararı çıkar. Yabancıların yakalandıkları yerde idam edileceği haberini alan ailenin kaçmaktan başka çaresi kalmayacaktır. Bu korku ve gerilim dolu kaçış son derece keyif verici bir filmin de oluşmasını sağlamıştır. Birçok izleyici tarafından tam puan alan kaçış yok filmine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu harika filmi izledikten sonra yorumunuzu ekleyebilirsiniz. No Escape diğer adıyla Kaçış yok 2015 filmini sitemizden No Escape 2015 – Kaçış Yok 2015 Full izle başlığı ile full olarak izleyebilirsiniz. Kaçış Yok, Kaçış Yok 2015, kaçış yok 2015 filmi, kaçış yok 2015 full izle, Kaçış Yok 2015 izle, Kaçış Yok 720p izle, Kaçış Yok filmi izle, kaçış yok full, kaçış yok hd, Kaçış Yok hd izle, Kaçış Yok izle, no escape 2015, No Escape 2015 – Kaçış Yok 2015 Full izle, no escape izle, İyi seyirler


Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b