Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Windows Phone 8.1 Sızdırıldı

09 Mayıs 2014 Bu içerik 1.055 kez okundu.

Nokia ve Microsoft'un bir süredir üzerinde çalıştıkları büyük birgüncelleme olan Windows Phone 8.1 güncellemesi hakkında sızıntılar gelmeye başladı. İlk olarak bir ekran görüntüsü ve Bluetooth sertifikası ortaya çıkan Windows Phone 8.1 güncellemesinin yaz aylarına doğru dağıtılması bekleniyor.
Çok Beklenen Özellikler Geliyor

Sızan ekran görüntüsünde sanal tuşların yanı sıra, uzun zamandır beklenen iki yeni özelliğinde Windows Phone'a geleceği anlaşılıyor. Seneler sonra eleştirilere kulak vermiş gibi gözüken Microsoft, sonundaWindows Phone kullanıcılarına uygulamalar ve bildirimler için ayrı sesseviyeleri atama özelliğini de 8.1 güncellemesi ile sunacak.

Diğer gelecek olan özellik ise bazı kullanıcıların çok istediği, arka planasiyah veya beyaz dışında renkler hatta belki de resim koyulabilmesi seçeneğinin sunulması. Bu bilgilerin şu an için sadece sızıntı olduğunu ve gerçekliği yanısıtıp yansıtmadığını hatırlatmakta fayda var. Güncellemeninşuan piyasada olan tüm cihazlara gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz hiç bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b