Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Kablosuz Yazıcı Çıktı, Akıllı yazıcı

09 Mayıs 2014 Bu içerik 1.130 kez okundu.

Akıllı telefon ile ofis masalarındaki ahizeli telefonlardan kurtulduysak, yazıcı devrimini de bu minik “akıllı yazıcı” gerçekleştirebilir. İşte ZUtA Cep Yazıcı!

Görüntüsüne baktığınızda şık bir takı kutusunu andırıyor, oysa o bir mobil yazıcı. ZUtA Labs tarafından geliştirilen ve Kickstarter‘da topluluk finansmanına açılan ZUtA Pocket Printer, mobil yazıcı hayalini gerçeğe dönüştürüyor.


Bu ilginç yazıcı ile akıllı telefonumuzla hazırladığımız dokümanları ya da gelen e-posta eklentilerini hiçbir ortama bağlı kalmaksızın, kablosuz olarak her ölçekte kağıda bastırmamız mümkün. Yazıcıların tipik olarak kullandığı hareketli baskı kafasını o hantal makinelerden çıkarıp, birkaç tekerlek ekleyerek şık bir tasarımla birleştiren Pocket Printer, kolaylıkla taşınabilir bir mobil yazıcı halini alıyor.

Üstelik, standart yazıcıların aksine kağıdı içine alarak değil, kağıdın üzerinde dolaşarak (videoyu mutlaka izleyin) baskı yapan cihaz, böylelikle her türlü kağıtla kolayca kullanılabiliyor. Kickstarter’da hedeflediği 400 bin dolarlık yatırım hedefine ulaşan ZUtA Labs’in cihazı Ocak 2015‘te ilk kullanıcılara ulaştırması bekleniyor.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b