Ne nedir :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Anlamlı Sözler

10 Mayıs 2014 Bu içerik 1.680 kez okundu.

Anlamlı Sözler

 1. Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.
 2. Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı öğrendim, sevmeyi, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!
 3. Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım
 4. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
 5. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış, Kahkaha bir maske derler bilirmisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış..
 6. Dünde, bugünde, yarın da hep yanındayım, Yanlızlığı hissettiğinde elini yüreğine koy, Ben hep oradayım...
 7. Senden ayrılacağımı her hatırladığımda, Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor. Çünkü sen benim için bir nefessin. Nefes almadan yaşayamam ki...
 8. Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.
 9. Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...
 10. Eğer birgün beni unutturacak öyle biriyle unut ki, Sana savurduğum kurşunların önüne geçebilecek, O gün seninle ölebilecek kadar seni seviyor olsun.
 11. Alaca Karanlığı Sevmem ben Ya gece olmalı ya gündüz Kurşun ya vurmalı yada namluda durmalı Sevgili dediğin ya senin gibi olmalı Yada hiç olmamalı..
 12. Seni bir serçenin gözyaşları kadar sevdiğimi biliyor muydun? Bu sevgim sana az gelecek ama, bilmediğin bir şey var. Serçeler ağladığı zaman ölürler...
 13. Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek , Devran kiri isyan pası tutmaz bu yürek , Birgün bu muhabbetten eser kalmazsa , Ancak o zaman yaşamaz bu yürek ...
 14. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın
 15. Kuraklık çöksede denizlerine gönlünün İnan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değin ömrümün.
 16. Sessiz akşamlarda sesini Soğuk gecelerde nefesini, Yanlızlığımda bedenini, Sakinliğinde öfkeni, Isssız sokaklarda gölgeni, Ben sadece seni özledim BİRTANEM...
 17. Sana bir sır söyleyeyim mi? Bu sır ki sırların en güzeli, geceden sessiz, Getir kulağına söylüyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM..
 18. Benim için seni görmek suya benzer, Seninle yaşamak ise nefes almaya... Susuz üç gün yaşarım ama nefes alamadan asla...
 19. Dün kalbime atılmış bir tohum idin, Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.
 20. Seni dağlara yazsam yağmurlar, Göklere yazsam bulutlar, Gözlerime yazsam göz yaşlarım siler. Seni kalbime yazdım artık kimse silemez..
 21. Kulaklarim sessizlige, gözlerim sensizlige, Gönlüm katlanirsa derde, Anlami yok yasamanin.. Nefes almak boşuna.. Senin olmadigin yerde ...
 22. Seni ne yağmurlar, seller koparabilir kalbimden, Ne de deli gibi esen fırtına, Çünkü bir ağacın toprağa kök salması gibi bağlandım sana.
 23. Her aşkın gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış... İnan ki aşkım bizim meleğimiz hiç ağlamayacak
 24. Beni özlersen gökyüzüne bak. Yıldızların kuyruğuna kalbimin parçaları takılı. Yalnızlık seni üzerse elini kalbine koy gözlerini kapa. Ruhum orada çakılı....
 25. Denizler mürekkep gökyüzü kalem oldu, Yıldızlara binlerce kez seni seviyorum yazdım, sende inandın . Ben seni sevmedim sana taptım..
 26. Küçük bir özlem yakarsa yüreğini Ve acı çekersen hasretten yana beni an . Çünkü ben, içimde yüzbinlerce özleminle, Hergün seni anarak yaşıyorum.
 27. Bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak, Ölümden yana korkum yok, Tek korkum unutulmak.
 28. Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil Özlediğimi bil heran hiçbir şey seni sevmek gibi değil.
 29. Artık bulutlara yazıyorum hasretimi, Yağmur yağınca anlarsın seni ne çok özlediğimi!...
 30. Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen, Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.
 31. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun, Umutların gerçek gerçeklerin, mutlulukların sonsuz olsun..
 32. Sen bazen en zifiri karanlık, bazen gecemin güneşi, Sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı, Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...
 33. Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.
 34. Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...
 35. En güzel yarinlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.
 36. Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni...
 37. Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...
 38. Sana nasil hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kisa, çiçegim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasiyor...
 39. Önceleri hasreti hiç tatmadım, Yarimden hiç ayrı kalmadım, Biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık, alışamadım.
 40. Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ R T A N E M !!
 41. Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu sensin bebegim...
 42. Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tıpkı senin gibi.
 43. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.
 44. Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...
 45. Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?
 46. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
 47. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
 48. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
 49. Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa Özlenen Beklemek güzel seydir, gelecekse beklenen Sevmek güzel seydir, seviyorsa sevilen...
 50. Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün umutlar sende bütün özlemler beni sende arama, ben artık senin olmuşum.
 51. İnsanı uyandığında bin pişman eden, Geriye dönmek isteyip ama dönemeyince çaresizlikten delirten, Hayatta sadece bir kere görülecek harika bir rüyasın sen.
 52. Sevgim sonsuz ama anlayana, Aşkım sonsuz ama yaşayana, Dostluğum gerçek ama paylaşana, Dertlerim sıradan ama unutturabilene, Sen "Birtanemsin", her zaman da öyle kalacaksın.
 53. Dünyadaki bütün ağaçlar kalem, Denizler mürekkep olsa, Sana olan sevgimi yazamazlar.
 54. Hayatta en güzel şeyler hep senin yoluna çıksın, Ama içimden bir yerlerde sana ait zavallı kalbim ister ki, Bu güzelliklerden birtaneside ben olayım.
 55. Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni korumak için gönderdiği Meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki En masum anında bile kimse sana zarar veremesin. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.
 56. Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin.
 57. Belki birgün beni unutturacak biri çıkacak karşına, Belki özlemeyeceksin beni, Gözyaşı da dökmeyeceksin belki , Ama bil ki bu gece yüreğimdesin, Her zaman ki gibi..
 58. Aşkın Kalbindeyse.. Mutluluğun elindeyse, İstediğin iki kelimeyse SENİ SEVİYORUM...
 59. Bir su gibi berrak, bir çiçek gibi sevgi yüklü, gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgim var sana.
 60. Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ne bana senin gibi bir sevgili, Ne sana benim kadar seven bulunacak...
 61. Birgün zaman kayar elimden tutamam. Sel gibi akan gözyaslarımı kurutamam. Öylesine sendeyim öylesine bendesin, Unutmak istesemde artık unutamam.
 62. Ilık bir rüzgar esti, Nereden geldi bilmiyorum... nereye gidiyorsun diye sordum.. Özlenen herşeye dedi.. Aklıma sen geldin.. Çünkü özlenen bir tek sendin...
 63. Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif, Sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun, Canım ağlamak istiyor yazmak bahane, Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.
 64. Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı Ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben seninle onları aştım. Ve inanki seni seviyor olmak bile, Büyük bir nimet benim için...
 65. Sen herzaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!
 66. Gün birgün sevdalanmış geceye. Gecede yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, Ta ki güneş tutulup, gölge düşürene dek sevdalarına.
 67. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
 68. Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmur damlaları kadar bol olsun O kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk Mutluluğu arayan mutsuzların umut ışığı olsun..
 69. Senden ayrılacağımı her hatırladığımda, Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor. Çünkü sen benim için bir nefessin. Nefes almadan yaşayamam ki...
 70. Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana, Birgün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde, Nerede olduğunu öğrenmesemde, Yaşayacaksın hep içimde..
 71. Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak, Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK...
 72. Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, Bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, Neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda...
 73. Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun. Seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun. Ben mi? Ben bu çöldeyim şimdi, Sende serabım hiç dokunamadığım.
 74. Bir Dilenci gibi Kapına Geleceğim. Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; Param var diyeceğim! Ekmek vereceksin; Karnım Tok Diyeceğim! "Öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "Bir zamanlar Sana Verdiğim Kalbimi" Diyeceğim!
 75. Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına. Nice soğuklara dayanıyorda Bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum...
 76. Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana Bir fırça koydum kutuya, Cennet resmi yapıp içine gir diye, Düşler serpiştirdim içine, Düş kurmayı unutma diye.
 77. Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım, Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork! Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.
 78. Gecenin en karanlık ve en derin anında, Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor, Ve bir yıldız bana göz kırpıyor. EMİNİM Kİ SENSİN ! !
 79. Hasret kapimda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir sehirde gözlerim onu ariyor... Ne zaman seni düsünsem güzel bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri En karanliklarda bile uzanir bir el, kendiliginden açar sabaha perdeleri
 80. Ben sevdanin sokaginda oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.
 81. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...
 82. Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin… Külü dudaklarin... Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun...
 83. Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!
 84. Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek..
 85. eni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...
 86. Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.
 87. Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildi Kumsala yazdım dalgalar sildi En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.
 88. Seni tanımadan önce yanlızlığı, Seni tanıdıktan sonra varlığımı, Seni sevdikten sonra yaşadığımı, Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım...
 89. Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...
 90. Dün kalbime atılmış bir tohum idin, Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.
 91. Elimde denizde buldugum bir midye var, Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.
 92. Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı, Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı...
 93. Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, Gündüzleri yıldızları görebilmek marifet, Aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet
 94. Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.
 95. Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla, Küçücük melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi?
 96. Bugünü yaşıyorsam eğer, Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.
 97. Haritaya bakıyorum izin yok, Kitaplara bakıyorum yüzün yok, Sözlüklere bakıyorum ismin yok, Birde dönüp kendime bakıyorum, Senin benden başka adresin yok.
 98. Bu gece pencereni açık bırak, Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak, Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.
 99. Hep bir yıldız olmanı bekledim. Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye, Sonra vazgeçtim, Yıldız olursan ben ulaşamam diye...
 100. Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.
 101. Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; Saçlarını okşayan her tanede BENİ HATIRLA !
 102. İki yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!
 103. Ağlasam çizgi çizgi, Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum...
 104. Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.
 105. Seni unutmak zor, anlatmaksa imkansız, Sen unutuldukca hatırlanan, Anlattıkca bitmeyensin meleğim.
 106. Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.
 107. Askim yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem.
 108. Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!
 109. Istemem sevgili yüzüme gülme Eger ki sonunda aglatacaksan Istemem sevgilim ümitler verme Sonunda dünyamı karartacaksan
 110. Her sey sagir içimde, ne siir ne musiki Dünyadan bezginligim dünyalar kadar eski Öylesine çözülmüs, öyle dagilmisim ki Bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum
 111. Beni çagirdigini bir defa duyabilsem Avuçlarimda ates, yorgun gözlerimde nem Aşarak denizleri bir gün kapina gelsem Basimi duvarlara vurup ölsem diyorum
 112. Bir daha dünyaya gelsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni deli divane edesin diye
 113. Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin Ama bir farkin var; onlar bin tane sen bir tanesin.
 114. Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Çünkü sen benim için daima teksin!
 115. Önceleri hasreti hiç tatmadim, yarimden hiç ayri kalmadim, biter diye takvimlere baktim. Zor geldi ayrilik alisamadim.
 116. Kendimi kör düşündüm, kötü oldum, Sağır olsaydım ne yapardım bilmem, Birde dilsiz hissettim , kalbim sızladı, Sensiz olsam ne yapardım dedim ve düşünürken öldüm!!
 117. Eğer birgün bulusacağımız yere gelemezsem. Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet, Ölüm beni yakalamış demektir.
 118. Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa , Bilki o seni benden daha çok seviyor...
 119. Dün kopan bir yaprakti,düsen bir kuru daldi Bugünden güzel degil bulacagin yarinda Aç ellerini bir bak yanan avuçlarinda Dün gitmis yarin yok bize bir bugün kaldi.
 120. Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.
 121. Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür! İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser! Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir..
 122. Uçsuz bucaksız gökyüzünde kanat çırpan martıların. Sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri, Kendi yansımaları kadar eşsiz hayat..... Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer..
 123. En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.
 124. Gün aşırı özlemek güzel, Seni anımsayıp gülümsemek güzel, Seni senle yaşamak bambaşka bir güzel.
 125. Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayı sevdim, Seninleyken sana doyamamayı, Sensizkense doyasıya seni yaşamayı sevdim..
 126. Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum. Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum. Seni çok seviyorum...
 127. Sahiller dalgayı nasıl beklerse, Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin...
 128. En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.
 129. Aşkım yatağın, sevgim yorganın, Yüreğim yastığın olsun iyi uyu BİRTANEM !!
 130. Ne zaman tutsam ellerini, Gözlerimin önünden mevsimler geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değse Samanyolundan bir yıldız düşer...
 131. Ne senden vaz geçerim, ne düşlerimden, Nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, İnan hayatı seni bana verdiği için, Seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!
 132. Hayalin hafızamdan silinene kadar, Izdırabın saçlarım dökülene kadar, Ağlamaktan gözlerim kör oluncaya kadar Her dakika Seni Seveceğim...
 133. Alaca Karanlığı Sevmem ben Ya gece olmalı ya gündüz Kurşun ya vurmalı yada namluda durmalı Sevgili dediğin ya senin gibi olmalı Yada hiç olmamalı..
 134. Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez...
 135. Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin, Seni gördüğüm günden beri, Şarkılarda seni düşündüm, Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..
 136. Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.
 137. Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan, Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni, Ta ki beni sende bulana kadar.
 138. Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın. Ama aranızda tek bir fark var, Onlar bin tane sen bir tanesin.
 139. Kuyruklu yıldızlar vardır; Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya... İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç... Ben gördüm, O da sensin bitanem...
 140. Sen benim gökyüzümdün, denizim, topragimdin, Simdi bir hatira olamazsin belirsiz, uzak Biliyorsun bazi seyler vardir elimizde olmayan Iste öyle imkansiz birsey seni unutmak.
 141. Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor.
 142. Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
 143. Mutlu olmayi biliyorsan, sevmeyi bileceksin Gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.
 144. Sahiller dalgayı nasıl beklerse, Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b