Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Prenses Adaları’na karşı eşsiz balık keyfi Dodo Marin Restaurant

13 Mayıs 2014 Bu içerik 1.080 kez okundu.Balık sofrası denilince sizde de akan sular duruyor, çeşit çeşit mezelerle donatılmış bir sofrada kadehlerinizi kaldırırken saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsanız Prenses Adaları manzarasına karşı konumlanmış Dodo Marin Restaurant; sonsuz ufka doğru balık keyfi yapabileceğiniz en doğru adreslerden.
200 kişilik kapalı, 200 kişilik sigara içilebilen salonu, 100 kişilik rengarenk bahçesi, 400 kişilik sahil bölümüyle oldukça geniş bir alana sahip, bünyesinde amerikan barı da olan mekan deniz kıyısına panoramik manzaraya sahip. Üstelik siz arkadaşlarınızla keyif yaparken çocuklarınızın sıkılmaması için rengarenk çocuk oyun alanı da mevcut.

7 senedir Tuzla’da hizmet veren Dodo Marin Restaurant; balık severlerin çok sık gittiği bir adres. Öyle ki sadece mekan için Tuzla’ya gidenler bile bulunuyor müdavimler arasında. Tuzla’da olması gözünüzü korkutmasın; Dodo Marin‘e ulaşım aslında çok kolay. Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika, Kadıköy’e 25 dakika mesafede olan mekan; yapı ve doğal güzelliğini koruyabilen en özel sahil yerleşimlerinden birine konumlanmış.
Cuma ve cumartesi günleri piyano eşliğinde yemek yiyebileceğiniz mekanın menüsünde 25 çeşit birbirinden lezzetli soğuk meze, 10 çeşit ara sıcak ve mevsim balıkları mevcut. Levrek simit, Aydın yöresine ait avukma, akya balık pastırması, lakerda, fesleğen soslu deniz levreği sarması, zerdeçal soslu fleto ızgara mekanın mutlaka denenmesi gereken lezzetlerinin arasında.

Olta balık almalarının yanı sıra Dodo Marin’in kendi balıkçıları da mevcut. Günlük gelen deniz ürünleri sayesinde her daim taze mahsüller bulabileceğiniz bu huzur dolu mekan balık sevmeyenleri de unutmamış ve menülerine et çeşitlerini de eklemiş. Ürünlerinin tazeliğinin yanında şık sunumuyla da göz dolduran mekan sıradan bir balıkçı olmaktan çok uzakta.

Yatla gelenler için yanaşabilecekleri uygun alana sahip olan Dodo Marin; balık sofrasında keyif yaparken aynı anda da maç izlemek isteyenlere de maç yayını imkanı sağlıyor. Tam anlamıyla keyif yapmak için birebir olan mekan özel yemek, davet ve toplu organizasyonlar için de hizmet veriyor.
“Keyfime çok düşkünüm, manzaraya karşı kadehimi kaldırır, eş dostla muhabbetimi ederim” diyenlerdenseniz eşsiz manzarası karşısında Dodo Marin Restaurant‘a mühürlenecek, mekanın müdavimleri arasına gireceksiniz!

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b