Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Bacak Ve Basen Eritme

13 Mayıs 2014 Bu içerik 1.462 kez okundu.

Bacak ve basen eritme yolları

Ülkemizde şişman sayısı gittikçe artmaktadır.Bunun sebebi ise yanlış beslenmedir.Egzersiz yapmamaktır.Bacak ve basen bölgesinin çalıştırılmaması sonucu basen ve bacakların gittikçe kalınlaşması,yağlanması gün geçtikçe hızla aratar.

Hem kadın hem de erkeklerde psikolojik bozukluğa ve hatta antisosyalliğe kadar giden sorunlara sebep olur. Bacak ve basen bölgesindeki yağları eritmek için uygulanması gereken bazı yöntemler vardır. Aşağıda bacak ve basen bölgesini eritmek için yapılması gerekenleri bulabilirsiniz.

Kahve’den uzak durun

Yapılan araştırmalar kahvenin bacak ve basen bölgesini yağlandırdığı ortaya çıkmıştır. Yani bacak ve basen bölgenizi inceltmen istiyorsanız en başta kahveden kesinlikle uzak durmalısınız.Kahveyi ciddi anlamda hayatınızdan çıkarmaya çalışın.

Alkol kullanmamaya Çalışın


Alkol karaciğer yağlanmasına sebep olur.Kolestrol ve kandaki şeker dengesinin de bozulmasına sebep olur.Alkol ile birlikte alınan her türlü meze size löp löp yağ-kilo olarak geri döner. Basen ve bacak bölgsinden sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanın alkolu bırakmalısınız.

Beslenmenize çok dikkat edin

Beslenmek kilo vermenin temelini oluşturur. Protein ağırlıklı beslenirseniz ve aynı zamanda karbonhidratları da atlamazsanız kilo vermemeniz için hiçbir sebep yok. Basen bölgesinden ve bacak bölgesinden kilo vermek – zayıflama için katı ve hayvansal yağlardan uzak durulmalıdır.

Bol Miktarda Lifli Gıdalar Tüketin

Lif bakımından zengin olan tam tahıllı buğday ekmeğini tüketmeye çalışın.Bununla birlikte lif bakımdan zengin sebzeler (taze fasulye,ve benzeri),salatalar,lifli meyveler (muz- kavun hariç ) tüketiniz.

Günde en az 2.5 litre su için

Gün içinde en za 2,5-3 litre su tüketin,spor ve diyetle yakılan yağları günlük içeceğiniz su ile birlikte vucuttan atacaksınız.su içmezseniz vucudunuzda fazla miktarda toksin barınır.Kirli kan daha fazla olur.Daha taze ve daha temiz kan için bol su içmelisiniz.

Spor yapınSpor zayıflamanın geri kalan %35′ ni oluşturur.Özellikle erimesi zor olan bacak ve basen yağlarının zayıflamasında en önemli şey bu bölgelerin spor ile hareket etirililerek incelmelerini sağlamak gerek. Basenleri,bacakları çalıştıracak egzersizler yapmalısınız. Çünkü bacak ve basen bölgesi zor eriyen bölgelerdir sadece rejim ile erimeleri zordur. Beslenmeye dikkat edilmesi ile birlikte spor yapıldığında hem daha çabuk kilo verilir, hem de daha sağlıklı zayıflama sağlanır.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b