Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Zayıflamak isteyenler için yöntemler hakkında bilgi

13 Mayıs 2014 Bu içerik 1.135 kez okundu.ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Bütün zayıflama yöntemlerini denediğinizi, ancakta sonuç itibari ile pekte başarılı olmadığınızı düşünüyorsanız. Bu yazımızı okumalısınız.

KİLO ALMANIN NEDENLERİ

Kilo almanın başlıca nedeni ;beslenme esnasında yemeklerden alınan kalorinin tamamının yakılmayıp,vucudun hareket etmeyen,çalışmayan bölgelerinde depolanmasıdır.Depolanma hereketsiz gölgede kendini gösterir.Ve gittikçe büyür bir yağ ve şeker kitlesi halini alır.Zayıflamakistiyorsak buna dikkat etmeliyiz

Bunun için aslında formul basittir.Günlük kalori ihtiyacımız kadar yemek (besin alma) yemeliyiz.Yada aldığımız kalorilerin (besinlerin) tamamını yakmalıyız.böylelikle bir birikim olmayacak ve kilo alınılmayacaktır.

Gün içindeki hareketliliğimiz,tüm vucudu çalıştırmamız ve yapacağımız belkide yarım saatlik tüm bedeni çalıştıran bir egzersiz çok rahat zayıflamamızı sağlayacak,zayıflıyamama derdinden kurtaracaktır.

Kilo Vermenin Diğer Nedeni:Aşırı iştahımızın açık olmasıdır.Açık iştah ile baş edemeyenler, özellikle kilo aldırıcı,yağ ve karbohidrat-protein bakımdan çok zengin yiyecekleri tüketirler.

Zayıflamaya yontem belirlenecekse en başta bunların bilinmesi tavsiye edilir.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b