Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Erkekleri Tanıma Klavuzu, Erkeğin Kişiliğini Fiziksel Yapıya Bakarak Tanımak

18 Mayıs 2014 Bu içerik 1.634 kez okundu.

Erkeğin fiziksel özelliklerine göre kişiliği hakkında nasıl görüş sahip olabilirsiniz. Boyuna , Saçlarına Burnuna bakarak nasıl bir erkekle birlikte oluyorsunuz , nasıl bir karakter yapısına sahip merak ediyor musunuz eğer ediyorsanız işte tüm kafanıza takılanlara yanıtlar karşınızda.

Erkeğinizi fiziksel özelliklerinden tanımaya ne dersiniz? Bu karekteristik özellikler onu tanımanıza yardımcı olacak.

İşte erkekleri tanıma kılavuzu…

Yüzük parmağı diğerlerinden uzunsa

Yüzük parmağı eğer diğer parmaklarından daha uzun ise bu erkeklerin hem spor hem de sayılarla arası gerçekten de oldukça iyidir. Ancak aynı şeyi dans etme becerisi ile ilgili söylememiz ne yazık ki çok zor.Kalp krizi geçirme rizikosu olması da dikkat faktörüz şart olan ehemmiyetli bir öğe.

Saçları dökülmüşse

Saçları dökülmüş ve kelleşmiş olan erkeklerden hoşlanmıyor olabilirsiniz ancak biz size bu erkeklerle ilgili bir tüyo verelim ve bu tiplerin libidolarının diğer erkek tiplerine göre dahada yüksek olduğunu ve yatakta başarılı olduklarını belirtelim.

Başı büyükse.....Büyüklüğün ehemmiyeti işte tam olarak da burada ortaya çıkıyor. Eğer birlikte olduğunuz Erkek arkadaşınızın başı ne kadar büyükse onun IQ’su da o kadar yüksektir diyebiliriz.Alın elinize mezurayı ve başlarınızın büyüklüğünü mukayese edin. Bakalım hanginiz daha zekisiniz?

Dudakları inceyse

İnce dudaklı tipler hislerini hiçbir zaman belli etmezler. Bu özelliğe sahip erkekler oldukça duygusaldır, ayrı olarak çoğumuzda öpüşme isteği uyandırdıkları da bir gerçektir.Keyiflerine ve rahatlarına aşırı düşkün tipler oldukları da söylenebilir. Şayet hem yatakta hem de dışarıda bir parti canavarı istiyorsanız, ince dudaklı erkekler tam size göre.

Uzun boyluysa

Kısa erkeklere oranla uzun boylu erkekler daha fazla prostat kanserine yakalanma rizikosu taşıyor. Bahtlılar ki, kalp krizi rizikonundan de bir o kadar uzaklar. Bilim insanları, boy uzunluğunun sıhhatli beslenmeyle alakası olduğunu ortaya çıkardılar. Bu arada uzun bacaklar düşük tansiyon ve kolesterol düzeyine işaret ediyor.

Bacaklarını ayırarak oturuyorsa

Yapılan bir araştırma erkeklerin fiziksel hünerlerini ve erkekliklerini göstermek için biraz alana ihtiyaçları olduğunu gösteriyor.Bu, hem cinsel güçlerini hem de kendilerine olan güvenlerini göstermek için kullandıkları bir metottur.

Yüz hatları daha belirginse

Kuvvetli bir çene yapısı ile bariz bir şekilde belli olan elmacık kemikleri onun daha yüksek oranda testosteron düzeyine sahip olduğunu gösterir. Bu tipe sahip olan erkeklerin izdivaç etmelerinin çok küçük bir olasılık olduğunu sizlere belirtmeden geçemeyeceğiz hanımlar. Onunla mutlu sona erişseniz bile ilerleyen dönemlerde aldatılma ihtimaliniz oldukça yüksek diyebiliriz. Daha fazla kötü özellik saymadan bu işi size bırakalım ve siz en iyisi ondan uzaklaşmaya bakın diyeceğiz ama siz bilirsiniz.

Burnu büyükse

İri burunlu bir erkek gayet karizmatik de olabilir, ancak genellikle kadınlara pek çekici gelmez. Peki şaşırabilirsiniz ama iri bir burunlu bir erkeğin büyükçe bir cinsel uzvun işareti olabileceğini söylesek ne dersiniz….

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b