Haberler :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Yaklaşılmaması Gereken Erkek Tipleri Hangileri ?

18 Mayıs 2014 Bu içerik 1.116 kez okundu.

Uzak Durulması, Yaklaşılmaması Gereken Erkek Tipleri Modelleri Hangileridir, Kadınların evlilik ve birliktelik için Biraz daha dikkatli yaklaşması gereken erkek tipi hangisidir sorusu özellikle ilişki ve evlilik öncesi sık sık sorulan sorulardandır. Maviyle Pembe Ekibi olarak bu konuda yapılmış olan bir araştırma neticesinde hanımların ortak kanılarını sizlerle paylaşmak için bu makalemizi hazırladık.
İşkolik erkekler: İlk başlarda kariyeri çekici gelecek olan bu erkek tipi ilerleyen vakitlerde sinirini bozacak. Buluşmak isteyeceksin o gece net işi çıkacak daimi toplantıda olduğu için telefonlarına cevap veremeyecek ve yanında daimi işinden söz edecek.

Baba parası yiyenler: Ayy aman bin kez dağlara taşlara uzak durmak ne kelime üç kilometre yakınında olmasın! Bir kez sorumluluk almaktan korkacak daimi boş zamanı olduğu için “Şu an nerede kimle ne yapıyor?” diye çıldıracaksın.

Melankolik erkekler: Bu da ilk görüşte değişik gelecek olan tiplerden hele o dönem duygusal bir boşluktaysanız. O şiirler o “Kaybedenler Kulübü” tarzı konuşmalar o şehri her an bırakabilirim karakteri. İnan bana en fazla iki ay çekersin gıy gıy içini şişirir sonrasında.

Temizlik hastaları: Kendisinin hastalandığı yetmiyormuş gibi seni de hasta eder kadının bir nevi çok titizi çekiliyor fakat erkeğin ne yazık ki. Daimi evin içinde senin hatanı arıyormuşcasına toz yakalamaya çalışan biriyle nasıl ömür geçer?

Anne düşkünleri: Ben bir kez öyle bir hata yaptım hâlâ dilimi ısırıyorum. Kadın beni hamam haşeresi gibi görüyordu ben de fare zehirleri ne kadar diye araştırıyordum. Bir vakit geçtikten sonra erkek çocuğuyla mı berabersin annesiyle mi anlamıyorsun. Adam birlikteliğin ortasına o anneyi öyle bir sokuyor ki alıp kenara atamıyorsun kadını......Varyemezler: İnsanı kendi parasından dahi soğutuyor bu tipler. Kendisinin harcamadığı gibi sen harcayınca da sanki parası bitiyor gibi bir telaş bir kıyamet. Daimi küçük hesaplar peşinde olan bıraktığı bahşişi dahi günlerce konuşan adamla nasıl devam edilebilir ki?

Dedikoducular: Yaa kızın dedikodu yapanı çekiliyor hem de çok seviliyor bana dokunmayan yılan hesabı “Gelse de birkaç şey anlatsa” diye sabırsızlandığım bir sürü arkadaşım var. Ama erkeğinki çekilmediği gibi bir de sürekli başa bela açıyor. Erkeklerin dedikoduları bizimkiler gibi değil zira onlar nedense daha pis daha tehlikeli.

Kız arkadaşları fazla olan: Ayy bunlar beni işte hasta eden grup böyle sürekli çevreninde 5-10 kız vardır bunu bir severler sanki panda yavrusu. Devamlı aramalar çat kapı haneye gelmeler hayatına burnunu sokmalar bilmem ne. Hangi biriyle başedeceğinizi bilemezsin arkadaşları onun canı sense sonradan gelen bir cadı olursun.

Çok konuşanlar: Daimi söylenen yakıntı eden devamlı fakat devamlı her şeyde kusur bulan adamlar. Bir tane benim başımda var bir müddet sonra duyarsızlaştırıyor insanı. Ne vakit söylenmeye başlıyor hop önümde bir çember oluşuyor ne dediğini hiç duymuyorum. Yalnızca otomatik olarak ona hak verir gibi yapıp kafamı sallıyorum.

Balık burcu: Bu listenin başında dahi durabilir aman diyeyim katiyen fakat katiyen! Adamla beraber misin değil misin seviyor mu nefret mi ediyor iyi biri mi kötü mü ilişkimiz nereye gidiyor vaziyetlerini devamlı yaşamak istemiyorsan hatıranda topukla yanından!

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b