Sinema :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...LUCY / Fragman / İzlenesi Sinema / 8 Ağustos 2014

18 Mayıs 2014 Bu içerik 1.563 kez okundu.


Genç bir kadın olan Lucy (Scarlett Johansson) uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktadır. Bir teslimat öncesinde, taşımakta olduğu bütün uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin vücuduna nüfuz eder ve kanına karışır. Mucize eseri Lucy aşırı doz nedeniyle herhangi bir sorun yaşamaz. Aksine, damarlarında dolaşan kimyasallarla insanüstü yetenekler kazanmıştır. Akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadının hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.Başrolünde Scarlett Johansson'u izleyeceğimiz Lucy filminden ilk fragman yayınlandı!

Uzunca bir süredir formadan düşen ve beyazperdede irtifa kaybetmeye başlayan Luc Besson,son filmi Lucy ile birlikte yeniden 'eli silahlı hatun' konseptine geri dönmeyi hedefliyor!

Geçtiğimiz günlerde başrolünde Scarlett Johansson'lı ilk görseli yayınlanan filmin kadrosunda Johansson dışında, Morgan Freeman, Min-sik Choi ve Claire Tran yer alıyor.

Uyuşturucu kaçakçılığı yapan Lucy adındaki bir kadının, bir teslimat öncesinde hiç beklenmedik bir kazaya uğrayarak,; taşıdığı uyuşturucunun etkisiyle süper güçlere kavuşmasını konu alan film, yılın keyifli aksiyon çeşitlemelerinden biri olma iddiası taşıyor!

Film, 8 Ağustos'ta izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b