Müzik :

arkadasfan

arkadasfan Yazdı...Gece Şarkıları :)

24 Mayıs 2014 Bu içerik 1.313 kez okundu.


soldu rengin güneşin yüreğimde gölgeler.. küskün artık düşlerim gitti giden dönmedi aşkı böyle bilirdim yalan olmalı sevgiler.. ben günahsız severdim şimdi neden son yeminler bu gece dert gecesi hasretin düğünü varr bende aşk yarası sende kör büyümü var off offf.. susadım aşkın özlemine!!! nereden sevdim seni ben!!!!!!!! bilemem artık hiç bilemem!!!!!!!!!! seni sevmeye söz veremem!!!!!!!!!!!! kırılır kanadın güzelim!!!!!!!!! kendime yalanlar söyleyemem!!!!!!!!!!!!!!!! bu gece dert gecesi!!! hasretin düğünü var!!!!!! bende aşk yarası!!!!!!!! sende kör büyümü var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Son bakış kolay olmayacak elbet üzüleceğim mutlaka bir iz bırakacak belkide çocuk gibi sana küseceğim.. seneler sonraaaaaaaaa utanarak.. dokunup birer birer sevdiğin eşyalara hatta belki ağlayacağım :( acı çektiğim doğru ama sen bana bakmaaaaaa.. ne olur sa olsun seni u nu ta cağım seni sevdiğimi unut sevişmelerimiz yalan unut benide her yalan gibi unut.. o sevgiler ki yoktular onlar ümitlerimizdi ne ümitler yaşandı gel zaman git zaman ayrıldığımı unut yalnızlıklar zaten yalan unut benide her yalan gibi unut..

öğreneceksin.. beni sevmeyi!! unutmasandaaaa.. geçmişi.. yaşanmışı ve bitmişi.. duyacaksın sesimi senin için çarpan yüreğimi.... üzüleceksinnn işteeee ozaman.. boşa oyaladığın zamana beni.. görmeyeli.. yeni başladım anlatınca ben kendimi....... dımdımdıdımmmm :)
uzaklara gitmek isteyenlere :)

kim derdiki birtanem gün gelip bıkacağız ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız.. böyleeeeeeeeee ayrılıkkkkkkkkkk olmazzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! böyleeeeee yalnız kalınmaz.. hani verdiğin sözler hani ellerin nerde.. hani huzur buldugum deniz gözlerin nerde hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde..

Yorumlar

Henuz yorum eklenmedi ilk ekleyen siz olun .Yorum Ekle
b